Gebze hurdacı

gebze hurdacı
İçindekiler

Gebze hurdacı hizmetlerinde profesyonel yaklaşımı ve yenilikçi tutumuyla ön plana çıkan firmamız, şehrin tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. İşlevini yitiren malzemeleri satmak için ekibimizle her zaman iletişime geçebilir, dilerseniz sadece bilgi almak amacıyla da irtibat kurabilirsiniz. 

Alımını yapmış olduğumuz hurda malzemeler; bakır, demir, alüminyum, çelik ve pirinç gibi değerli metallerdir. Tesislerimizde işlenerek yeniden kullanılabilir hale getirilen ürünler, çeşitli sektörlerin ham madde ihtiyacını karşılar. Bu sektörler arasında; otomotiv, uzay sanayi, endüstri, demir-çelik gibi önemli gelir kaynakları yer alır. Hem ülke ekonomisi hem doğanın korunması açısından büyük bir öneme sahip olan geri dönüşüme, ekibimizle iletişime geçerek sizler de katkıda bulunabilirsiniz. 

Gebze Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Gebze hurdacı faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yürüten ekibimiz, materyalleri teslim aldıktan sonra eritme ve geri dönüşüm aşamaları için tesislere devreder. Aynı zamanda materyallerin yüklenmesi, stoklanması, preslenmesi, sevk edilmesi ve boşaltılması gibi süreçlerde de aktif bir rol üstlenmekteyiz. 

Geniş bir alanda hizmet veren ekibimizin, Gebze hurdacı faaliyetleri aşağıdaki mahallelerde gerçekleşmektedir:

Güzeller

Arapçeşme

Cumaköy

Tepemanayır

Yağcılar

Kadıllı

İnönü

Muallimköy

Mimar Sinan

Gaziler

Hatipler

Hacıhalil

Tatlıkuyu

Kirazpınar

Balçık

İstasyon

Adem Yavuz

Köşklüçeşme

Mevlana

Eskihisar

Kargalı

Mustafapaşa

Cumhuriyet

Sultan Orhan

Yavuz Selim

Yenikent

Ahatlı

Pelitli

Mudarlı

Beylikbağı

Denizli

Duraklı

Hürriyet

Barış

Elbizli

Mollafenari

Ovacık

Ulus

Tavşanlı

Osman Yılmaz

  

Gebze’nin tüm mahallelerinde hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımından hiçbir zaman ödün vermemektedir. Bununla birlikte geri dönüşüm faaliyetleri, küresel çapta önemli avantajları beraberinde getirir. Ülkemize ve doğaya sağladığı katkılar aşağıdaki gibidir: 

Bu sektör sayesinde geçimini sağlayan binlerce kişinin olması da önemli bir husustur. Hurdacılık, yukarıdaki faydalarına ek olarak çok sayıda insana istihdam sağlar. 

Gebze Hurdacı Fiyatları

gebze hurdacı
Gebze hurdacı hizmetleri kapsamında güncel fiyat listeleri üzerinden ödeme alabilirsiniz.

Gebze hurdacı fiyatları, çeşitli unsurlar çerçevesinde değişiklik gösterir. Genel olarak fiyatları belirleme aşamasında ekibimizin dikkate aldığı unsurlar aşağıdaki gibidir: 

Hurda fiyatları, hem yurt içerisinde hem de yurt dışında farklı faktörler dikkate alınarak belirlenir. Türkiye’de Londra Metal Borsası ve döviz kuru ön plandadır. Ayrıca belirlenen hurda fiyatları da kendi içerisinde farklılık gösterir. Örneğin, kalitesiz ve karışık durumdaki kırkambar bakırla, kabloların soyulmasıyla elde edilen soyma bakırın ederi aynı değildir. Bunun yanı sıra, torna ve cnc gibi endüstriyel makinelerde işlenen metal parçaların arta kalan kısımları olarak bilinen talaş hurdasının fiyatı daha yüksektir. 

Alım-satım sürecinde güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça önemlidir. Bu bağlamda piyasa koşullarını yakından takip eden ekibimiz, doğru ve güvenilir kaynakların başında gelir. Web adresimizi daha sık ziyaret ederek ücret tablolarını görebilir veya bizimle iletişime geçerek sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Telefon

Firmamız, geri dönüştürülebilen hurdaları ülke ekonomisine yeniden kazandırmak adına hizmet alanını her geçen büyütmektedir. İşlevini yitiren değerli metaller satın alındıktan sonra profesyonel bir şekilde işlenir ve ham madde kaynağı olarak piyasaya sürülür. Tüm bu süreçlerde geri dönüşüme destek olmak isteyen müşterilerimiz, bizimle birebir iletişime geçme imkanına sahiptir. İletişim numaramız üzerinden bizleri arayabilir veya WhatsApp kanalımıza elinizdeki malzemelerin görsellerini ileterek bilgi sahibi olabilirsiniz.