Tuzla Hurdacı

tuzla hurdacı
İçindekiler

Tuzla hurda firmaları, atıl malzemelerin toplanması ve geri dönüştürülerek yeniden değerlendirilmesi sürecinde önemli bir rol oynar. Geri dönüşüme uygun parçalara işlev kazandırmak için faaliyet gösteren firmamız, Tuzla’nın tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. 

Demir, bakır, alüminyum ve çelik gibi metallerin tamamı ekibimiz tarafından satın alınır. Profesyonel bir şekilde işlenerek kullanılabilir hale getirilir ve ham madde olarak temin edilir. Böylece enerji tasarrufu sağlandığı gibi doğaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunulur.  

Tuzla’daki endüstriyel veya evsel atık malzemeleri, Doğa Hurda firmamıza teslim edebilirsiniz. Adresinizden alım talebi oluşturma kolaylığı sunan firmamızın Tuzla’daki mahallelere verdiği hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu süreçte hurdanın türü ve ağırlığına bağlı olarak fiyat teklifi verilir. Böylece elinizde kalan malzemeleri geri dönüşüme kazandırırken gelir elde etmeniz mümkündür.

Tuzla Hurda Alan Yerler

Tuzla hurda alanlar, alım yaptıkları malzemeler ve hizmet kapsamı bakımından farklılık gösterir. Firmamız, pek çok farklı türde hurdayı işleme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda alım ve teslim sürecinde müşterilerine yardımcı olur.

Teslim alınan malzemeler, özelliklerine göre gerekli işlemlerden geçirilerek geri dönüşüme başlanır. Geri dönüştürülen ürünler yeniden kullanılabilir hâle getirilir. Böylece ham madde ihtiyacı için sıfırdan üretim yapılmaz, enerji tasarrufu sağlanır. Aynı zamanda müşteri ve üretici kazanç elde eder. 

Hurdaların profesyonelce işlenmesi için firmamızla iletişime geçerek elinizdeki atıl malzemeleri değerlendirebilirsiniz. Tuzla’da firmamızın hizmetinden yararlanabilecek mahalleler tablodaki gibidir:

Fatih

İstasyon

Anadolu

Mimar Sinan

Orhanlı

Yayla

İçmeler

Aydıntepe

Aydınlı

Cami

Tepeören

Mescit

Şifa

Postane

Orta

Evliya Çelebi

Akfırat

 

Tuzla hurda alanlar arasında ön plana çıkan firmamız, bölgenin tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Bizimle her zaman iletişime geçebilir, alım-satım süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Tuzla Hurda Alım Satım İşlemleri

tuzla hurdacı
Tuzla hurdacı hizmetiyle bakır başta olmak üzere demir, alüminyum, sarı hurda gibi pek atıl ürünü satabilirsiniz.

Hurda alım-satım işlemlerinde müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayan ekibimiz, adresinize gelerek atıl ürünleri teslim almaktadır. Böylece taşıma zahmetine girmeden rahatlıkla geri dönüşüm sürecine dahil olabilirsiniz. Aynı zamanda türünü ve fiyatını bilmediğiniz atıl ürünün görselini firmamıza iletmeniz durumunda, konuyla ilgili gerekli bilgilendirme yapılır. Firmamızın alım yaptığı hurda türleri ise aşağıdaki gibidir: 

Bu ürünler firmamız tarafından güncel fiyat skalasına göre satın alınır. Malzemeler türlerine göre sınıflandırıldıktan sonra geri dönüşüm süreci başlar.

Fiyat belirleme aşamasında dikkate alınan farklı etkenler vardır. LME verileri, arz-talep faktörü, stok seviyesi, lojistik maliyetleri gibi unsurlara göre ücretler şekillenir. Bu nedenle sabit bir fiyat skalasından söz etmek doğru değildir. Ekibimiz, dönemin koşullarına göre adil bir ücret politikası belirlemekte ve bu konuda sizleri bilgilendirmektedir. Malzemelerin türleri ve güncel değeri hakkında bilgi sahibi olmak için de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Hurdacı Telefon Numarası

Elinizdeki hurdaların türü ve fiyatı hakkında bilgi alabileceğiniz iletişim kanallarımız mevcuttur. Web sitemizde bulabileceğiniz iletişim bilgileri arasında güncel Tuzla hurdacı telefon numarası vardır. Bilgi edinmek, soru sormak veya fiyat teklifi almak için ekibimize her zaman ulaşabilirsiniz. 

Aynı zamanda görsel ileterek fiyat bilgisi alabileceğiniz WhatsApp hattımız da mevcuttur. Firmamız elinizdeki malzemeleri nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olur. Müşteri tercihine göre belirlenen teslimat seçeneklerimiz vardır. Dilerseniz adresten alım kolaylığından yararlanmak için talepte bulunabilirsiniz.

Firmamız müşterilerinin ev veya işyerindeki atıl malzemeleri değerlendirmek için profesyonel bir hizmet verir. Hurda alım satımı yapılarak kazanç elde edilirken aynı zamanda sürdürülebilir üretime de katkı sağlanır. Atıl malzemeleriniz, Doğa Hurda tarafından tercih ettiğiniz şekilde teslim alınır ve hurdalar yeniden işlev gören ham maddelere dönüştürülür.