Demir Hurda Alımı

demir hurda alımı
İçindekiler

Demir hurda alımı hizmetleri sunan firmamız, işlevini yitiren malzemeleri satın alarak yeniden kullanılabilir hale getirir. Geri dönüşüm tesislerinde işlenerek elde edilen malzemeler; otomotiv, endüstri, havacılık, uzay sanayi gibi birçok alanda ham madde olarak kullanılır. Kaynak tasarrufu ve sürdürülebilirliği açısından önemli bir rol üstlenen ekibimiz, hizmetin her aşamasında profesyonel bir yaklaşım benimser. 

Alım-satım sürecinde dikkat edilen belirli etkenler vardır. Öncelikle malzemelerin türü ve kalitesi göz önünde bulundurulur. Demir hurdalar, kendi içinde sınıflara ayrılır. En fazla rağbet gören birinci sınıf hurdalar, standartlara göre tasnif edilmiş, yüksek kaliteli ürünlerdir. Bu tür malzemeler, daha önceden kullanılmış olmalarına rağmen işlevini yitirmez. Genellikle sac, profil, çelik yapı malzemeleri ve dökme demirden oluşur. Doğa Hurda firmamız, bu metallerin tamamını satın almaktadır.

Demir Hurda Alan Yerler

Demir hurda alan yerler arasında öne çıkan firmamız, farklı türlerde malzemeleri değerlendirmektedir. Alımı yapılan türler ise aşağıdaki gibidir: 

Bu hurdaların türünü belirlemek için farklı yöntemler kullanır. Fiyatlar ise malzeme miktarı ve kalitesine göre hesaplanır. Doğa Hurda ekibimiz, müşterilerine adil fiyat politikası sunarak profesyonel bir yaklaşım benimsemektedir. 

Firmamız, KDV Uygulama Genel Tebliği’nde tanımlanan “hurda” teriminin anlamı dahilinde hizmet vermektedir. Bu bağlamda aşağıdaki malzemeler hurda alımı kapsamına girer:

Demir hurda alımı hizmetlerinde yasal prosedürlere uyum sağlayan ekibimiz, aynı zamanda şeffaf bir politika izlemektedir. Alım-satım sürecine dair bilgi almak istemeniz halinde ekibimizle doğrudan iletişime geçmeniz mümkündür. Dilerseniz elinizdeki malzemelerin görsellerini tarafımıza ileterek güncel ücreti hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Satış aşamasında ise hassas teraziler kullanılır ve ödemeler anında, nakit olarak yapılır. 

İstanbul Demir Hurda Alan Yerler

demir hurda alımı
Demir hurda alımı, hurdanın türüne ve güncel piyasa durumlarına göre belli periyotlarda düzenlenir.

Firmamız, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’nın tüm ilçelerinde hizmet verir. Sanayi, inşaat, otomotiv gibi birçok sektörde, İstanbul’a ham madde kaynağı sağlamaktayız. Doğa Hurda olarak malzemenin cinsine, miktarına, kalitesine ve piyasa koşullarına göre fiyat belirlemekteyiz. Alım-satım sürecinde güvenlik ve kalite standartlarına uygun hareket eden ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. 

Firmamız, LME verilerini yakından takip ederek güncel fiyatlar üzerinden alım-satım yapmaktadır. Web sitemizde yer alan ücret tablosunu inceleyebileceğiniz gibi ekibimizle iletişime geçerek de alım-satım süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Demir Hurda Fiyatı 2024

Hurda demir fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Ücret belirleme aşamasında dikkate aldığımız etkenler aşağıdaki gibidir: 

Hurda demir fiyatı sürekli güncellendiği için net bir skala sunmak oldukça zordur. Ancak alım- satım sürecinde ne kadar gelir elde edeceğinizi görmeniz açısından ortalama fiyatları araştırmanız önemlidir. Genel piyasa durumuna göre ortalama hurda demir kg fiyatı listesi aşağıdaki gibidir:

Demir Hurdası TürüHurda Fiyatı (Kg)
Dkp10.20 ₺
Ekstra Demir Hurda8,60 ₺
Toplama Hurda Demir7.00 ₺
Mahalle6.20 ₺
1. Grup Demir Hurdası5.30 ₺

Hurda demirin kilosu haftalık ya da aylık bazda farklı fiyatlardan işlem görebilir. Güncel verileri web sitemiz üzerinden takip etmeniz mümkündür.